pl en de fr

Komunikaty kulturalne

Zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Żoliborz na parterze w informacji,  mamy do przekazania 80 bezpłatnych wejściówek na koncert poświęcony włoskiej muzyce barokowej w mistrzowskim międzynarodowym wykonaniu trójki wybitnych muzyków: OLGI PASIECZNIK, MARKA CAUDLE'A i WŁADYSŁAWA KŁOSIEWICZA szczegóły na plakacie.

Olga Pasiecznik

W czwartek, 20 listopada, rozpoczyna się konkurs, w którym wygrać można stalowy fragmentu mostu gen. S. Grota-Roweckiego. Pytania konkursowe będą dotyczyły remontowanego właśnie mostu z przełomu lat 70. i 80.
Wspólnie z mieszkańcami chcielibyśmy zaplanować swoją ofertę kulturalną (oferta ośrodków kultury, bibliotek, wydarzeń kulturalnych itp), tak, aby jak najlepiej odpowiadała na Wasze potrzeby.
Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2014 zadania publicznego, z zakresu kultury oraz zaprasza do składania ofert. Zlecenie realizacji zadania publicznego nastąpi w formie jego wspierania wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji. 
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza